Co je TransferWise?

Akce: První převod TransferWise zdarma >

Jak poslat nejlevněji peníze do zahraničí?

Potřebujete poslat peníze do zahraničí a řešíte, jak nejvýhodněji to udělat? Pozor! Pokud peníze pošlete klasicky prostřednictvím vaší banky, bude vám naúčtován nejen poplatek, ale banka použije nevýhodný kurz. Ušetřete stovky i tisíce korun na poplatcích a nevýhodných kurzech pomocí TransferWise.

Pomocí služby TransferWise máte vždy nejvýhodnější kurz a nejnižší poplatky. Celá transakce Vám díky tomu vyjde levněji než kdybyste ji realizovali pomocí Vaší banky.

Modelový příklad: 10.000 Kč poslaných v EUR do zahraničí. Rozdíl proti TransferWise nejméně výhodnému bankovnímu převodu byl 22.31 Eur, tedy cca 600 Kč! (zobrazit více)

Poslat platbu výhodně pomocí TransferWise >

Co je TransferWise?

TransferWise je celosvětově populární nástroj, který poskytuje levný převod peněz v rámci zahraničních plateb. Využít jej lze pro soukromé i firemní platby. Na rozdíl od bank si účtuje podstatně nižší poplatky a vždy pracuje s nejvýhodnějším kurzem. Díky tomu se TransferWise stal jednou z nejvyhledávanějších služeb na poli mezinárodních převodů peněz. Pomocí služby TransferWise lze uskutečnit převody v 38 měnách a tato nabídka se stále rozrůstá. Při používání této služby se můžete spolehnout na její bezpečnost. Všechna komunikace v prohlížeči a transakce probíhají pomocí HTTPS šifrování. Díky tomu, že je společnost regitrovaná jako plně oprávněná platební instituce pod UK Financial Conduct Authority (FCA) podléhá přísné finanční kontrole. Na serveru Trustpilot.com má TransferWise hodnocení zákazníků 9.5 z 10 založené na desítkách tisíc recenzí.

Akce: První převod TransferWise zdarma >